Otsime oma meeskonda PLC programmeerijat

Töö kirjeldus:

Automaatikaprojektide PLC programmeerimine ja seadmete testimine tootmishallis. Seadmete ja süsteemide käikuvõtmine ja koolitus lõppkliendi juures maailma eri paigus. Põhitöökoht asub Saue linnas.

Nõudmised kandidaadile:

– elektri- ja automaatikasüsteemide tundmine
– sagedusmuundurite tundmine
– PLC ja HMI programmeerimise kogemus baastasemel
– elektri- ja/või automaatika kutseharidus
– töökogemus automaatikaseadmete programmeerimisel vähemalt 1-2 aastat
– valmisolek teostada projektitöid iseseisvalt
– hea suuline ja kirjalik inglise keele oskus
– täpsus, kiirus, iseseisvus, initsiatiivsus
– valmisolek välislähetusteks maailma eri paigus.
– füüsiline vastupidavus
– hea meeskonnatöötaja

Kasuks tuleb:

– erialane kõrgharidus
– erialased töökogemused Euroopas ja mujal maailmas
– Soome keele oskus

Pakume:

– huvitavat tööd meeldivas kollektiivis, häid töötingimusi
– stabiilset ja püsivat töösuhet
– heade töötulemuste eest väärikat töötasu

Vajadusel jagab lisateavet:

Härmo Tellas tel: +372 5107802, e-mail:

Taotlused palume saata elektroonilisel kujul e-maili aadressile: