Automaatikakomponendid

Pesmel Eesti AS pakub tööstusautomaatika komponente tunnustatud Saksa tootjatelt  –  Ifm Electronic ja SICK. Kasutades samu komponente oma seadmetes, on Pesmelil pakutavaga pikaajaline kogemus. Jagame seda heameelega. Käsitleme kõiki päringuid suure huviga ning leiame lahenduse igale olukorrale.

kompifm

Ifm Electronic arendab ja valmistab andureid, kontroll- ning juhtimissüsteeme ja ka tööstussiinide tehnoloogiat.

Innovatsioon, lähedane kontakt klientidega ja tahtmine parandada tooteomadusi kõikidel tasanditel on teinud Ifm Electronicust turuliidri nii mõneski sektoris.

http://www.ifm.com

kppfm
SICK
on üks maailma juhtivatest tööstuslike andurite ja andurilahenduste valdkonna tootjatest. SICK on turuliider nii protsesside automaatikaseadmete arendajana kui ka tootjana.

http://www.sick.com

 

Pesmel Eesti AS poolt  müüdavate andurite valikus on:

induktiivandurid,
optoandurid,
mahtuvuslikud andurid,
ultraheliandurid,
magnetilised andurid,
enkoodrid,
kontrasti-ja luminesentsiskännerid,
värviandurid,
valguskardinad,
rõhuandurid
kauguseandurid,
andmeedastussüsteemid,
positsioneerimisandurid

Andurite valikus on ka erinevate tööstusharude ja keskkondade nõudmisi arvestavad valikud. Näiteks andurid toiduaine-, keemia- ja plahvatusohtlikesse keskkondadesse.

Neid andureid kasutades on võimalik kasutada erinevates tööstusvaldkondades kiireks ja kindlaks hälvete tuvastamiseks tootmisprotsessides ning protsesside optimeerimiseks igas faasis.

Tööstuse ohutussüsteemid, nagu optolülitid, valguskardinad, laserskännerid ja lukustussüsteemid, tagavad efektiivse isikukaitse ja tööõnnetuste ennetuse automatiseeritud tootmis- ja logistikaprotsessides.